Bert Stam wordt bij zijn afscheid als hoofdtrainer van ZV De Hardenberg benoemd tot erelid

Hoofdtrainer Bert Stam

Bert Stam heeft afscheid genomen als hoofdtrainer van ZV De Hardenberg in Finsterwolde. Jarenlang was hij het gezicht van de zwemvereniging en bracht hij menig zwemmer naar een hoger niveau. Het bestuur heeft hem tot erelid benoemd. Stam geeft het stokje door aan Marco Meijer en Martijn Snoek. Hij blijft wel actief in het bestuur van de zwemvereniging.

Stam is bij zwemvereniging De Hardenberg als voorzitter begonnen in 2004, een taak die hij tot 2019 vervulde. Hoofdtrainer van de vereniging was hij bijna 14 jaar. Daarvoor was hij zelf actief als zwemmer bij GZVW in Winschoten.

In zijn hoedanigheid als hoofdtrainer stond Stam drie avonden in de week langs de rand van het bad, en ook in de weekenden was hij met zijn zwemmers te vinden bij wedstrijden door het hele land, van regionale wedstrijden tot landelijke kampioenschappen.